online podpora: pracovní dny (08-16 hod)  |  e-mail: hotline@123razitka.cz  |  telefon: +420 296 182 891  |   velkoochod: info

Vícebarevný otisk razítka

Vícebarevným otiskem razítka se zcela odlišíte od konkurence a můžete projevit svoji kreativitu. Vícebarevný otisk razítka. Protože život je barevný.

  

Vícebarevný otisk razítka je úplně jiný. Odlište se od šedého průměru jednobarevných otisků a projevte svoji kreativitu. Barevná pole mohou být libovolně zvolená a sestavená přesně podle Vašich přání.  Zanechte u svých klientů impozantní dojem. 


Zvyšte své bezpečí. Individuální výroba vícebarevného razítka vyžaduje speciální vybavení, a proto vícebarevný otisk významně ulehčuje falšování razítka.


Gumové štočky i vícebarevné podušky jsou vyráběny nejmodernější laserovou technologii společnosti Trotec. Ta garantuje nejen perfektní kvalitu barevných otisků, ale i úplný soulad předlohy s otiskem. Náhradní vícebarevná poduška, kterou můžete kdykoliv jednoduše znovu objednat, bude vyrobena z původních dat, proto je úplně stejná jako původní. 

 


Podmínky pro výrobu vícebarevného otisku je nutné dodržení rozteče mezi odlišnými barvami 2,5mm.


Trodat MultiColor

Seznam kategorií razítek vhodných pro vícebarevný otisk:


Textová razítka Printy:  http://www.123razitka.cz/textova-razitka-printy

Datová razítka s textem Printy: http://www.123razitka.cz/datovaci-razitka-s-textem-printy

Mobilní razítka: http://www.123razitka.cz/mobilni-razitka

 Levnější Trodat Imprint Logo: http://www.123razitka.cz/trodat-imprint-logo

Trodat Professional: http://www.123razitka.cz/trodat-professional

Návrat nahoru