online podpora: pracovní dny (08-16 hod)  |  e-mail: hotline@123razitka.cz  |  telefon: +420 296 182 891  |   velkoochod: info

Levnější razítka

Pokud je důležitým atributem Vašeho výběru cena produktů, máme tady pro Vás vynikající řešení v podobě cenově výhodních, no i přesto velice kvalitních razítek popredních rakouských výrobců Trodat a Colop.

Názvy Trodat Imprint Logo a Trodat Printie je označována řada kancelárskych textových razítek rakouské výroby. Jde nepochybně o nejlevnější kvalitní kancelářské razítka na trhu. Razítka Imprint Logo a Trodat Printie mají stejné rozměry štočku, jako Trodat Printy 4911, 4912, nebo 4913. Samonamáčecí razítka Imprint Logo můžete přizpůsobit firemnímu dizajnu, nebo dle libosti díky vyměnitelné papírové kartě..

V naší nabídce naleznete i oblíbené samonamáčecí razítka Colop Printer. Vyberte si u nás ze široké nabídky razítek všech dostupních rozměrů a tvarů. Razítka Colop Printer jsou pro spolehlivé a pravidelní používání vyrobeny z kvalitních materiálů. Různé modely jsou dostupné ve více provedeních: datumovací a číslovací razítka s textovou plochou, na které si můžete sami navrhnout libovolný text, logo, nebo nenároční obrázek. Naleznete zde taky číslovací a datumovací razítka s předem připraveným textem pro snažší práci ve skladovém hospodárství, nebo pro archivaci dokumentů.

Návrat nahoru