online podpora: pracovní dny (08-16 hod)  |  e-mail: hotline@123razitka.cz  |  telefon: +420 296 182 891  |   velkoochod: info

O nás

Společnost Aureus Services, provozovatel 123razitka.cz, byla založena roku 2010 a v průběhu 8 let se vypracovala mezi lídry ve výrobě razítek, reklamních předmětů a dárků s individuálním designem.

Prostřednictvím našich specializovaných eshopů: 123razitka.cz, 123peciatky.sk, 123stempel.at a stempelsystem.de působíme na Slovensku, v Česku, v Rakousku a Německu, kam dodáváme víc než 50 000 produktů s individuálním designem ročně.

Vyrábíme výhradně z kvalitních produktů a surovin a s pomocí nejkvalitnějších laserů na světě.
 

V naší nabídce najdete víc než 2 000 produktů s individuálním designem, které Vám vyrobíme a dodáme následující pracovní den.

Těšíme se na Váš ,,START NA KROK 1"


 

A víte o tom, že naše společnost se zabývá i ekologickou výrobou přírodní kosmetiky Ťuli A Ťuli ?


Slovenská přírodní kosmetika Ťuli a Ťuli je vyráběna v rodinném kruhu od roku 2015 a za jejím vznikem stojí dnes už čtyřletý Matěj, jehož zdravotní problémy přivedly jeho maminku k myšlence vyrábět přírodní kosmetiku. Lenka sbírala a vyvíjela receptury vycházející z přírodních surovin a vyvinula je do současné podoby. Dnes pod značkou Ťuli a Ťuli najdete 80 druhů přírodní kosmetiky a 50 druhů čistých přírodních esenciálních olejů.
Návrat nahoru