online podpora: pracovní dny (08-16 hod)  |  e-mail: hotline@123razitka.cz  |  telefon: +420 296 182 891  |   velkoochod: info

Profesionální razítka

ze sérií Trodat Professional a Colop Heavy Duty jsou nejkvalitnější razítkové mechaniky na trhu. Tyto speciální razítka jsou určené pro extrémní zátěž a každodenné nasazení. Dlouhá životnost a elegantní dizajn razítek, výběr od robustních kovových mechanik po ultralehké razítka. Značky Trodat a Colop mají společné své ambiciózní progresivní postupy a snaha poskytnout svým zákazníkům všechno v nejlepší kvalitě a pro všechny účely.


Na výběr máte v této kategorii všechny dostupné a standardní velikosti razítek: textová, datumovací a číslovací razítka od nejmenších kapesních provedení po veliké robustné mechaniky s prostorem pro víc textu.


Colop Heavy Duty


profesionální řada datumovacích, číslovacích a textových razítek určených pro široké využití na denní báze a pro velkou zátěž. Tyto razítka jsou podle svých mechanik rozděleny dále na řady Expert Line, Classic Line a Office Line. Razítka Expert Line jsou nejrobustnější kovové razítka s precizní jemnou mechanikou a nejdlhší životností. Mezi razítkami Colop Heavy Duty najdete obdélnikové a kulaté textové razítka, datumovací nebo číslovací razítka s textovým polem, anebo číslovací a datumovací nastavitelné hotové razítka.


Trodat Professional


jsou vysoce kvalitní razítka made in Austria. Pokud razítkujete hodně a často, jsou pro Vás ideálním nástrojem. Nezávislé testy životnosti DIAM CONSULT ukázaly, že Trodat Professional jsou nejodolnejší razítka na světě.


Razítka Trodat Professional nabízí uživatelům komfort a padnou úžasně do ruky. Otisky vznikají tichým a jemným pohybem kvalitní mechaniky. Moderní design schovává silnou robustní ocelovou konstrukci, koncepčně zlepšenou ocelovou desku, nový druh ložisek, horní a spodní rám. Opakované testy odolnosti ukazují, že odolná razítka Trodat Professional je nejodolnější razítka ve své kategorii. Nový kryt datových pásků (u číslovacích a datových razítek) zaručuje, že Vaše prsty vždy zůstanou čisté i při častém nastavování dat. Unikátní technologie PowerBar garantuje dokonalou stabilitu a dlouhou životnost datových pásků razítka.

Návrat nahoru