online podpora: pracovní dny (08-16 hod)  |  e-mail: hotline@123razitka.cz  |  telefon: +420 296 182 891  |   velkoochod: info

Dřevěná razítka a Royal Mark

Jsou klasická dřevěnéá razítka, která tu budou vždy. Jsou stále používány ve firmách, na úřadech, jako lékařská razítka a také jako razítka pro auditory, projektanty a pro školy. Říká se, že dřevěné razítko nikdy nezklame a něco na tom bude. Dřevěné razítko je dostupné snad v každém rozměru a tvaru. Výroba dřevěných razítek umožnuje vyrobit kulaté, čtvercové a také obdélníkové dřevěné razítko.


Z historie víme, že dřevěná razítka byla první ,,moderní" razítka, ale výroba razítek a její historie je velmi dlouhá. První razítka byla použita několik tisíc let před naším letopočtem. Používala se v Indii a byla vyráběna z bahna. Na barevný otisk razítka se tehdy používaly barvy z květů, ovoce, rostlin a kůr.


Dřevěná razítka si můžete u nás jednoduše objednat za velmi dobré ceny. Navrhněte si vlastní razítko originálním intuitivním způsobem a my se postaráme o jeho výrobu a rychlé doručení.

 
Royal Mark jsou předbarvená razítka, která mají nejkvalitnější otisk na trhu. Royal Mark předbarvené razítko je unikátní i tím, že umožňuje korekci sytosti otisku. Royal Mark razítka jsou dostupná i ve velkých rozměrech, kde už klasické samobarvící razítko nestačí.

 

Návrat nahoru